HOŞGELDİN ZİYARETÇİ KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP

TAKİP EDİN:

 • Algojin Hair Therapy – Saç Bakım Yağı

Algojin Hair Therapy – Saç Bakım Yağı

 • Ürün Fiyatı

   300,00

 • Stok Durumu

  Stok Var

 • Ürün Kategorisi

 • Ürün Adeti
 • Sepet
 • Algojin Hair Therapy (220ml): yeni saç çıkması, saç beyazlama önleme ve saç derisi enfeksiyon önlemeye yardımcı olur, saçı ve derisini besler.

Ürün Açıklaması

Algojin Hair Therapy Videosunu İzlemek İçin Tıkla

 

ALGOJİN HAİR THERAPY Saç Bakım ve Onarım Yağı Özellikleri

Algojin Hair Therapy saç bakım ve onarım yağı geçmişten günümüze etkileri ispatlanmış olan birçok bitkisel yağı bünyesinde taşır. Hiç bir yapay madde, koruyucu ve kimyasal içermez. İçeriğindeki bütün yağlar tamamen doğaldır ve etkileri kesin olarak ispatlanmıştır.

 

Algojin Hair Therapy içeriğinde bulunan badem yağı sayesinde saç dökülmesinde çok önemli olan magnezyum eksikliğini giderir ve ayrıca bu yağ ihtiva ettiği A, D, B1, B2 ve B6 vitaminleri sayesinde saç ve saçlı derideki metabolik olaylarda özellikle kofaktör rolü oynayan vitaminler temin edilmiş olur. Biberiye yağı kuvvetli antioksidan, mikrop öldürücü, yara iyi edici, enflamasyon giderici ve damar açıcı özellikleri olan bir yağdır. Bu sayede saç ve saçlı derinin daha iyi beslenmesini, yara ve iltihapların iyileşmesini sağlar. Ayrıca epitelizasyon artırıcı ve DNA zincirinde metilasyonu düzeltici özellikleri sayesinde saç folliküllerinin uyarılarak yeni saçların çıkmasını, var olanların daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde büyümesini sağlar.

 

Algojin Hair Therapy içeriğinde bulunan çay ağacı yağı çok kuvvetli mikrop öldürücü bir etkiye sahiptir. Ayrıca saçlı deride oluşan kepek sorununu da çözer. Çam yağı DNA metilasyonunu düzeltmek yoluyla saç çıkmasını uyarmakta, enflamasyonun giderilmesine katkıda bulunmakta, antialerjik etkisiyle de saçlı deride kaşınmayı engellemektedir.

 

Algojin Hair Therapy içeriğinde bulunan dulavrat otu yağı çok önemli bir yağ olup saç folliküllerini yine DNA metilasyonunun düzeltilmesi yoluyla uyarmakta ve yeni saç çıkmasında rol almaktadır. Ayrıca bilinen en kuvvetli antioksidan ve sirkülasyondaki toksik maddeleri temizleyici bir yağdır. Böylece saçlı deride temiz bir mikrosirkülatuar çevre sağlanmış olur. Erkek tipi saç dökülmesinde önemli bir rol oynayan faktör testesterondan 5 alfa redüktaz enzimi ile oluşan dihidrotestesterondur. İşte ısırgan tohumu yağı özellikle bu 5 alfa redüktaz enzimini inhibe ederek çok kısa sürede saç dökülmesinin yavaşlatılması ve durdurulmasını sağlar. Ayrıca saç tellerinin hammaddesi olan keratini besler.

 

Algojin Hair Therapy içeriğinde bulunan sarımsak yağı aterosklerozu önleyici ve düzeltici, mikrop öldürücü, kuvvetli bir anti oksidan, antienflamatuvar ve DNA metilasyonunu düzeltici özelliklere sahiptir. Bu sayede kepek sorunun düzelmesine katkı yaparken aynı zamanda saç folliküllerinin daha iyi beslenmesine ve uyarılmasına sebep olur. Ayrıca beyaz saç teli oluşumunu engeller ve uzun süreli kullanımda saçların orijinal renge dönmesini sağlar. Burada muhtemelen sarımsak yağının içerdiği selenyumun da katkısı oldukça önemlidir.

 

Algojin Hair Therapy içeriğinde bulunan natürel zeytin yağı özellikle saçlı deride meydana getirdiği değişiklik sayesinde diğer bütün yağların çok daha iyi bir şekilde emilmelerini ve etkili olmalarını sağlar. Bu şekilde Algojin Hair Therapy içinde bulunan bütün yağların sinerjik bir etki oluşturmalarını temin etmekte çok önemli bir faktör olarak karşımıza çıkar.

 

Algojin Hair Therapy kullanmaya başladıktan sadece birkaç hafta sonra kullanıcıların birçoğunda saç dökülmesini önce yavaşlatır ve sonra tamamen durdurur. Ancak ilk 7-10 günlük sürede sağlıksız saçların dökülmesini hızlandırır ve yeni uyarılan saç folliküllerinin daha sağlıklı bir ortamda filizlenmelerini temin eder. Buradan anlaşılmalıdır ki böyle bir etki ile karşılaşılırsa ürün kesinlikle etkili olacaktır. Saç dökülmesi yaklaşık 15-20 gün sonunda hemen tamamen duracak ve artık tamamen sağlıklı hale gelen saç derisinde kaliteli ve sağlıklı saçlar fışkıracaktır.

 

Algojin Hair Therapy hem erkek hem kadınlarda etkilidir. Kadınlarda çok karşılaşılan saç kırılması ve saçların istenilen şekilde ve istenildiği kadar uzamama sorununu da içerdiği yağlar sayesinde çözer. Daha sağlıklı, daha gür, daha parlak, daha uzun ve daha güzel saçların meydana gelmesini temin eder. Unutmayalım saç demek güzellik demektir, saç demek yakışıklılık demektir.

 

Algojin Hair Therapy saç derisinin de sağlıklı hale gelmesini temin ederek aynı zaman da kısa bir sürede kepek sorununu da halleder. Aynı zamanda uzun süreli kullanımda saçların beyazlamasını da önler ve yeni çıkan saçların orijinal renginde çıkmasına yardımcı olur.

 

Algojin Hair Therapy’nin en uygun kullanım tarzı saçlı deriye önden arkaya doğru friksiyon yaparak gün aşırı kullanımı şeklindedir. Uygulandıktan sonra en az 1-2 saat saçlı deride kalmalı ve ondan sonra uygun bir bebe şampuanı ile saç ve saçlı deri yıkanmalıdır.

Arkadaşlarınla Paylaş