HOŞGELDİN ZİYARETÇİ KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP

TAKİP EDİN:

 • Algojin Soğan Yağı

Algojin Soğan Yağı

 • Ürün Fiyatı

   35,00

 • Stok Durumu

  Stok Var

 • Ürün Kategorisi

 • Ürün Adeti
 • Sepet
 • Algojin Soğan Yağı (50cc)

Ürün Açıklaması

Algojin Soğan Yağı

 

Soğan Yağının Faydaları

 

1. Soğuk Algınlığına İyi Gelir
Özellikle kış aylarında soğuk algınlığı ve grip çok sık görülen hastalıklardır. Kış aylarından metabolizmamızın daha güçlü olması gerekir. Soğan yağı metabolizmayı güçlendirerek soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklara yakalanma olasılığınızı en aza düşürür. Eğer bu hastalıklara yakalandıysanız soğan yağı ile daha kısa sürede atlatabilirsiniz.

 

2. Bakteriyel Enfeksiyonların Oluşmasını Önler
Soğan yağı kullanarak vücudunuzun direncini arttırabilirsiniz. Soğan yağının bakterilere karşı direnç özelliği vardır. Soğan yağı kullanarak bakteriyel enfeksiyonların oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Böylelikle ciddi hastalıklar oluşmadan engellemiş olursunuz. Soğan yağının bağışıklık sistemini güçlendiri etkisi bulunur.

 

3. Vitamin Deposu
Soğan yağı içeriğinde bol miktarda A, B ve C vitamini bulunur. İçeriğindeki vitaminler sayesinde soğan yağı metabolizmayı güçlendirir ve hastalıklara karşı daha dirençli hale getirir.

 

4. İdrar Söktürücü
Soğan yağının idrar söktürücü özelliği vardır. Böbreklerin çalışmasını düzenleyen soğan yağı zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar.

 

5. Kanı Temizler

Kanı temizleyici etkisi olan soğan yağı kandaki zararlı maddeleri temizler.

 

6. Cinsel Gücü Arttırır
Soğan yağı kullanan kadın ve erkeklerde cinsel gücü arttırıcı özelliği olduğu ve iktidarsızlığı önlediği tespit edilmiştir.

 

7. Cilde İyi Gelir
Cildinizi besler ve arındırır. Soğan yağı sayesinde akne ve sivilce gibi cilt sorunlarınızı giderirsiniz. Cildinizin tıkanmış gözenekleri soğan yağı sayesinde açılır ve cildiniz daha kolay nefes alabilir. Cildinizdeki sivilcelerden bu yağ sayesinde kurtulabilir ve cildinizin yumuşaklık ve elastiklik kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

8. Makyaj Temizleyicisi Olarak Kullanılır
Doğal nemlendiri olan soğan yağının makyaj çıkarıcı özelliği de bulunur. Makyaj temizleme suyu kullanmanıza gerek kalmadan doğal bir şekilde makyajınızı çıkarabilirsiniz. Soğan yağı ile hem makyajınızı çıkarabilir hem de cildinizin nemlenmesini sağlayabilirsiniz. Kimyasal madde kullanmadan makyajınızı çıkarırsanız cilt sağlığınızın korunmasına da katkı sağlarsınız.

 

9. Deri Hastalıklarına İyi Gelir
Deri hastalıklarınıza, egzama ve kaşıntı gibi rahatsızlıklardan soğan yağı ile kurtulabilirsiniz. Soğan yağının deri altı ve deri üstü hastalıklara karşı tedavi edici özelliği bulunur.

 

10. Damar Tıkanıklığını Çözer
Soğan yağını uzun süre kullandığınızda damar tıkanıklığı sorununuz varsa çözmüş olacaksınız. Aynı zamanda damar tıkanıklığının oluşmasını da soğan yağı kullanarak önleyebilirsiniz.

 

11. Kemik Ağrılarına İyi Gelir
Soğan yağı kemik ağrılarına ve romatizmaya karşı oldukça etkilidir. Soğan yağını kemiklerinize masaj yaparak sürerseniz ağrıların kesildiğini hissedeceksiniz. Aynı zamanda osteoporoz yani kemik erimesine karşı da etkilidir.

 

12. Kilo Vermenize Yardımcı Olur
Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve kilo veremiyorsanız soğan suyunu deneyebilirsiniz. Soğan suyu ile yağların yakımı hızlanacak ve daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo kaybı yaşayacaksınız. Soğan yağını düzenli olarak kullanırsak kilolarınızdan kurtulacaksınız. Soğan yağını sabahları aç karnınıza tüketirseniz çok kısa bir sürede fayda görürsünüz. Fakat bu uygulamaya başlamadan önce doktorunuza danışmalısınız. Mideniz için sürekli bu uygulamayı yapmanız çok yararlı olmayabilir. Belirli dönemler ara vererek uygulamalısınız.

 

13. Kansere Karşı Etkili
Kanserli hücrelerin çoğalmasını önleyen ve kanserli hücreleri yok edici etkisi olan bir yağdır.

 

14. Akciğer Sağlığınızı Korur
Akciğer hastalıklarının tedavisinde kullanılabilir. Soğan yağı ile hastalıklarınızın kısa sürede geçtiğini göreceksiniz.

 

15. Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
Soğan yağı kullanarak bağışıklık sisteminizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Soğan yağı sayesinde hastalıklara yakalanma riskiniz azalır ve vücut direnciniz artar.

 

16. Tansiyonu Düşürür
Soğan yağının tansiyon düşürücü etkisi vardır. Eğer hipertansiyon gibi bir hastalığınız varsa tansiyonunuz çok yükseldiği zamanlarda soğan yağı sayesinde tansiyonunuzu düşürebilirsiniz.

 

17. Kan Şekerini Dengeler
Soğan yağının kan şekerini düşürücü etkisi bulunur. Soğan yağı ile kan şekeriniz olması gereken seviyesine inecektir. Bu özelliği sayesinde diyabet hastaları tarafından sık sık kullanılır.

 

18. Yüzdeki Kurtçuklardan Kurtulmanızı Sağlar    
Yüzünüzde geçmeyen sivilceleriniz, akneleriniz ve sivilce izleriniz varsa yüzünüzde kurtçuklar olabilir. Cildinizde sürekli kaşıntı ve geçmeyen izler varsa bunun nedeni yüzdeki kurtçuklar olabilir. Yüzünüzdeki kurtçuklardan kurtulmak için soğan yağı ile kür hazırlayabilirsiniz. Bu kür yardımı ile yüzünüzün kurtçuklardan temizlendiğini göreceksiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş